Nasze zrębki wędzarnicze pakowane są w worki foliowe LPDE o zgrzewie jednostronnym. Waga jednego worka ze zrębkami wędzarniczymi olszynowymi oraz zrębkami bukowymi i mieszanką to 20 kilogramów.

Worki są ułożone na drewnianych paletach euro lub paletach europodobnych. Każda z tych palet posiada własną metryczkę pochodzenia, czyli oznaczenie: kto wyprodukował, na jakiej zmianie, datę produkcji, granulację, rodzaj drzewa, wagę palety oraz wagę worka. Dzięki temu dokumentowi jesteśmy w stanie prześledzić drogę produkcji oraz ustalić jej datę.


zrębki wędzarnicze

Wszystkie worki z suszonymi zrębkami mają jednakową wagę z pewnym zapasem stanowiącym rezerwę wagową na wypadek utraty masy w wyniku dodatkowego wysuszenia w trakcie przechowywania.


zrębki wędzarnicze

Klocki wędzarnicze ułożone są na solidnych podkładach. Zabezpieczone są taśmą bandującą co gwarantuje iż towar dotrze do klienta w stanie nienaruszonym.


W wyniku wielu prób opracowaliśmy najlepszą metodę (uznaną przez naszych renomowanych klientów) weryfikacji ilości. Miara wagowa pozwala na dokładną o rzetelną kontrolę ilości produktu kupowanego przez Państwo. Uniemożliwia to stosowanie nieuczciwych praktyk wynikających z trudności jednoznacznego określenia ilości zrębków przy stosowaniu miary przestrzennej.